Kano
Orange Pansiyon Olimpos

Kano

Kano

Kano

Olympos Orange Pansiyondaki tatiliniz süresince gün içerisinde çeşitli aktivitelere dahil olabilirsiniz.Bizce en eğlenceli olanı kano turu. Kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz. Tur ile ilgili detaylı bilgiyi pansiyonumuzdan edinebilirsiniz.

'Kano Turu'na telefon ile bizi arayarak da rezervasyon yapabilirsiniz. Lütfen +90 537 031 37 73 numaramızdan bizi arayın. Dilerseniz +90 537 031 37 73 numaramıza adınız, soyadınız, email adresiniz, tur adı olan "Kano Turu" ve tura katılacak kişi sayısı ve tur tarihini SMS veya whatsapp mesajı olarak da iletebilirsiniz. En kısa sürede rezervasyon bilgileri ile size dönüş yapmaktayız.

Kristal Berrak Sular

Olympos'un tertemiz suları görülmeye değerdir. Zümrüt rengi ve olağanüstü netliğiyle, kürek çekerken parmaklarınızı suya sokma dürtüsüne direnmekte zorlanacaksınız. Sudaki berraklık, balıklar, kaplumbağalar ve hatta ara sıra ahtapotlar gibi çeşitli deniz yaşamını tespit etmenize olanak tanır.

Herkes İçin Macera

İster deneyimli bir kürekçi olun ister acemi olun, Olympos kano turları her seviyedeki yeteneğe hitap etmektedir. Herkesin bu maceradan keyif alabilmesini sağlamak için nehirde gezinmeye ilişkin güvenlik talimatları ve ipuçları sağlayan uzman rehberler mevcuttur. Sakin sular, rahat ve huzurlu bir kürek çekmenin yanı sıra daha heyecan verici bir deneyim isteyenler için mükemmeldir.

Gün Batımı Kano Turları

Olympos'taki en büyülü deneyimlerden biri gün batımında kano turu yapmaktır. Güneş ufkun altına doğru inerken gökyüzü ve su sıcak, altın rengi bir ışıkla yıkanıyor. Bu sakin ve romantik ortam, çiftler veya gününü huzurlu bir şekilde bitirmek isteyen herkes için mükemmeldir.

Pratik Bilgiler

Sezon: Olimpos'ta kano turu için en iyi zaman, havanın sıcak ve suyun berrak olduğu ilkbahar sonlarından sonbahar başlarına kadar olan dönemdir.

Tur Süresi: Kano turları genellikle 2-3 saat sürmektedir ancak daha fazlasını keşfetmek isteyenler için daha uzun turlar da düzenlenebilir.

Ne Getirilir: Güneş kremi, şapka, mayo, su ayakkabısı, değerli eşyalarınız için su geçirmez bir çanta ve macera duygusu.

Güvenlik: Olimpos'ta kano turları, güvenliğinizi ön planda tutan profesyoneller tarafından yönlendirilmektedir. Can yelekleri verilmektedir ve kanoyu nasıl kullanacağınıza dair talimatlar alacaksınız.

Orange Pansiyon Olimpos